Log in

У Подільську відзначили День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.


30 вересня, напередодні свята, в щедро напоєний теплом осінній  день, у Подільському міському  будинку культури відбувся  чудовий захід — свято праці,  свято долі,  свято життя.   Віддати свою  шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях —  завітали перший заступник міського голови Тетяна Понепалюк та голова громадської організації ветеранів - Степан Бацура.

Перший заступник міського голови у своєму виступі висловила щиру повагу та глибоку вдячність ветеранам та всім людям поважного віку, за високу громадянську свідомість, важливий внесок у соціально-економічний розвиток міста та побажала усім міцного здоров`я, щасливої долі, радості, миру і добра.

"За активну громадську роботу,  вирішення питань соціально-правового захисту ветеранів, патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення Дня ветерана та Дня людей похилого віку від імені міського голови, Тетяною Понепалюк було вручено подяки міської ради.

Після привітань на присутніх чекав святковий концерт. Своїми душевними, зворушливими піснями творчі колективи  розчулили присутніх та подарували їм гарний настрій.

Також в цей день перший заступник міського голови - Тетяна Понепалюк, не змогла, не прівітати працівників місцевих бібліотек. Тетяна Понепалюк побажала здоров'я, щастя, Віри, Надії та Любови. Працівники бібліотек звернулися до Тетяни Степанівни з проханням, придбати для бібліотек книжки, інколи не вистачає книжок читачам. На що, Тетяна Понепалюк пообіцяла допомогти з цим питанням.

Ми віддаєммо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом  голодоморів,   яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни,  яке відбудувало зруйноване і допомагає  нам творити майбутнє.  Долі всіх присутніх  багато в чом у схожі   одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті. І  буде то бентежна розповідь про стійкість,  мужність,  працелюбність,  відданість громадському обов’язку…

 

 

 

Последнее изменениеЧетверг, 06 Октябрь 2016 08:35

1 Комментарий

  • Виктория
    Виктория 03.10.2016 Комментировать

    Татьяна Понепалюк как всегда в ударе, очень хорошо что она контролирует социальную сферу, теперь все будет хорошо. Верю ей и поддерживаю.

Оставить комментарий

БИЗНЕС СПРАВОЧНИК КОТОВСК

Партнер сайта UNIAK.INFO