Log in

Відбулась 15 сесія Подільської міської ради

26 жовтня 2016 року вактовій залі міської ради відбулась 15 сесія Подільської міської ради.

На засіданні були присутні 28 з 34 депутатів, що дало змогу прийняти всі запропоновані рішення.

SAM 9761Слід зазначити, що в місті Подільську з робочим візитом перебував начальник Південного офісу Державної аудиторської служби Олег Михайлович Муратов. Він був запрошений подільським міським головою на засідання сесії, де отримав змогу виступити пере депутатами Подільської міської ради. Олег Михайлович Муратов під час свого виступу зазначив, що Державна аудиторська служба є правонаступницею державної фінансової інспекції. Вона була створена шляхом реорганізації. В першу чергу були змінені функціональні підходи. Головне завдання нової служби – це запобігання нецільовому використанню державних коштів, тобто профілактика цього негативного явища. Також начальник Державної аудиторської служби розповів про ту роботу, яка проводиться на даний час, та на що в першу чергу звертається увага при її виконанні. Наприкінці виступу Олегом Михайловичем Муратовим було запропоновано тісну співпрацю міській раді та її голові.

Після цікавого та інформативного виступу начальника Державної аудиторської служби міським головою було запропоновано депутатам прийняти порядок денний та регламент 15 сесії Подільської міської ради та розпочато розгляд проектів. Депутати підтримали пропозиції та проголосували за них.

Першим питанням, яке розглядалось на сесії міської ради було обрання секретаря Подільської міської ради. Більшістю голосів секретарем було обрано Волошину Галину Іванівну, яка є депутатом від партії  «Відродження».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.В. Корчовий запропонував на розгляд депутатів 9 проектів, які торкались комунальних та земельних питань.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління – Музичук О.В. представила проект рішення «Про внесення змін до рішення Подільської міської ради від 23.12.2015 року №8 – VII «Про бюджет м. Подільська на 2016 рік». Головна причина змін – це збільшення доходної частини бюджету.

Далі перший заступник міського голови Понепалюк Т.С. запропонувала на розгляд депутатам 2 проекти рішень «Про внесення змін та доповнень до Програми зайнятості населення м. Подільська на період до 2017 року» та «Про реорганізацію діяльності юридичної особи «Подільський міський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» шляхом приєднання до юридичної особи «Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Всі, без винятку, проекти рішень, запропоновані на розгляд депутатів, були прийняті.

 

Начальник відділу інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

 

 

 

 

SAM 9768

 

Lenovo A1000 IMG 20161026 1007191

 

SAM 9784

 

 SAM 9795

 

SAM 9803

 

SAM 9806

 

SAM 9809

 

 SAM 9819

 

SAM 9844

Последнее изменениеВторник, 01 Ноябрь 2016 08:36

Оставить комментарий

БИЗНЕС СПРАВОЧНИК КОТОВСК

Партнер сайта UNIAK.INFO