Log in

Нарада з працівниками силових структур міста Подільська

09 листопада 2016 року в актовому залі міської прокуратури, під головуванням Мельніченка В.О., відбулась нарада між представниками силових структур міста, в якій також прийняла участь перший заступник міського голови Понепалюк Т.С.

На нараді оголошувалась офіційна статистика по злочинам, визначались основні проблеми та недоліки боротьби із злочинністю та пропонувались шляхи їх вирішення. 

Перший заступник міського голови Понепалюк Т.С. запропонувала в.о. керівника Котовської міської прокуратури провести спільну нараду із керівниками управлінь та відділів міської ради. Це зумовлено тим, що соціальні працівники, при виконанні своїх обов’язків, мають потребу у більш тісній співпраці з представниками силових структур. Також бувають ситуації, що наражають здоров’я та життя соціальних працівників на небезпеку і їх вирішення потрібно терміново обговорити.  

Висловлена ініціатива була підтримана Мельніченком В.О.

Перший заступник керівника Котовської місцевої прокуратури Тіора Ю.П. в своєму виступі зазначив, що в місті та районі, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, спостерігається збільшення кількості звернень громадян до відділу поліції та кількості скоєння окремих категорій злочинів. Наприклад, зростання кількості злочинів, результатом яких стало нанесення тяжких тілесних ушкоджень, а також зростання числа шахрайств, хуліганств та угонів автотранспорту. Тіора Ю.П. порекомендував працівникам поліції, під час виконання розслідувань, шукати додаткових свідків та проводити додаткові експертизи для того, щоб зменшити шанси підозрюваних та обвинувачуваних на оправдальне рішення суду. «Основне наше завдання  - це притягнути до відповідальності винного та не чіпати невинного» - зазначив він у своєму виступі.

Начальник Подільського відділу поліції полковник Піщанський М.Г. доповів про те, що на даний час проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання спільно з Котовською місцевою прокуратурою. Він зазначив, що збільшення кількості злочинів здебільшого пов’язане з великою кількістю нелегальної зброї в населення. Але додав, що в поліції є інформація про планування злочинів та незаконне зберігання зброї. Робота ведеться і винні будуть притягнуті до відповідальності. 

Також начальник Подільського відділу поліції подякував міському голові Іванову А.П. та першому заступнику міського голови Понепалюк Т.С. за допомогу відділу поліції та за співробітництво в реалізації міської програми «Безпечне місто».

Під час наради слово надавалось офіцерам з прикордонного загону, ДСНС і представникам силових структур з інших районів.

 

В процесі наради були розроблені та затверджені пропозиції, які мають допомогти у боротьбі із злочинністю.

SAM 0632

SAM 0636

SAM 0643

SAM 0646

SAM 0658

SAM 0676

SAM 0682

SAM 0684

SAM 0691

SAM 0693

SAM 0697

 

SAM 0706

SAM 0699

Оставить комментарий

БИЗНЕС СПРАВОЧНИК КОТОВСК

Партнер сайта UNIAK.INFO