×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 982

Log in

ДОВІДКА-АНАЛІЗ про результати роботи Подільського ВП в Одеській області за 9 місяців 2016 року

Протягом дев’яти місяців 2016 року  в Подільскому відділі поліції в журналі Єдиного обліку  зареєстровано 6862 заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події (6228 реєстрацій за аналогічний період 2015 року),  збільшення кількості реєстрацій складає +634 або 10,2%.

Зареєстровано до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1432 заяви і повідомлення, відсоток внесення в ЄРДР складає 20,9 (середньо обласний показник 18,0).

Особам повідомлено про підозру у вчиненні 128 кримінальних правопорушень, питома вага оголошень об’яв про підозру з числа зареєстрованих у поточному році кримінальних правопорушень –14,4 відсотка, по Одеській області – 13,4 відсотків. Повідомлено про підозру по 29 тяжких злочинах (питома вага – 11,8 %, по Одеській області – 11,8 %), по 41 середньої тяжкості (питома вага – 18,5%, по області – 14,5%), по 20 не тяжких злочинах (питома вага – 14,1 %, по області – 13,8 %).

Про підозру у вчиненні крадіжок особам повідомлено по 44 кримінальним провадженням (питома вага – 12,9 відсотків, по Одеській області – 10,7 відсотка), пограбувань – 6 (питома вага – 28,6 відсотка,по Одеській області – 11,7 %), розбоїв – 0 (питома вага – 0,0 відсотків, по Одеській області 29,6 %), шахрайств – 1 (питома вага - 3,6%, по Одеській області 16,4%), незаконного поводження зі зброєю - 7 (питома вага – 50,0 %, по Одеській області 26,2%), дорожньо-транспортних пригод – 0 (питома вага – 0,0 %, по Одеській області – 12,3%),  спричинення тяжких тілесних ушкоджень – 2 (питома вага – 40,0%, по області – 50,7%), спричинення середньої тяжкості тілесних ушкоджень – 3 ( питома вага 75,0%, по Одеській області – 11,4%), незаконних заволодінь транспортними засобами – 0  (питома вага – 0,0 відсотка,по Одеській області – 11,5 %), наркозлочинам – 5 (питома вага – 38,5 відсотка, по Одеській області – 22,9 %).

Протягом поточного року на 54,5 відсотки збільшилась кількість особливо тяжких  і на 55,1 % тяжких кримінальних правопорушень. Окрім того, зареєстровано 24 незаконних заволодінь транспортними засобами (19  у 2015 році, зріст +26,3%), які залишаються не розкритими, по області питома вага розкриття складає 12,3%.

Протягом 9 місяців  2016 року в провадженні слідчих(без урахування знятих з обліку кримінальних проваджень) перебувало 568 кримінальних проваджень, з яких по 96 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, закінчено досудове розслідування по 121 кримінальному правопорушенню. Закрито 1092 кримінальних проваджень.

Дещо покращилась розшукова робота, станом на 01.01.2016 року в розшуку перебувало 32 особи, що ухиляються від слідства та суду, станом на 01.10.2016 року 26 осіб (-6), крім того залишається 4 безвісті зниклих та 5 не впізнаних трупів громадян.

Станом на 01.10.2016 року, на 33,3 % відсотків в порівнянні з минулим роком зменшилась кількість злочинів, скоєних в громадських місцях ( 26 в 2016 році,  38 в 2015 році). Зменшилась кількість складених адміністративних протоколів з 1562 в 2015 році до 1120 в 2016 році. 

Вчинено неповнолітніми або за їх участю 4 кримінальних правопорушення та поставлено на облік «Дитина правопорушник» 5 неповнолітніх, складено 20 протоколів про адміністративні правопорушення відносно неповнолітніх.

  • 0
  • Автор

Информация Котовской налоговой инспекции

До уваги сільгоспвиробників!

Відповідно до п.114 ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. № 71- VIIIглава 2 "Фіксований сільськогосподарський податок" – виключено, але відповідно до п.104 цього закону внесено зміни у п.4 ст.291.4 у наступній редакції: четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків".

 

Відповідно до п.106 вищезазначеного закону об'єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.

 

Відповідно до п.112 вищезазначеного закону порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 - 298.8.4 ст.298.8.

Сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають до 20 лютого поточного року відповідні документи.

*    *    *

Платники податків Котовської ОДПІ направили до бюджету майже 142 мільйона гривень

Це майже на 13,5 мільйонів гривень більше, ніжу2013 році.

До Державного бюджету направлено 23,3 мільйона гривень.

У розрізі основних податків надходження до загального фонду Державного бюджету склали:

- податку на прибуток надійшло 3,6 мільйонів гривень;

- податку на додану вартість надійшло 13,1 мільйон гривень;

- військового збору надійшло 3,2 мільйона гривень.

До місцевих бюджетів надійшло майже 118 мільйони гривень, що на 8,1 мільйон гривень, або на 7,4 %  перевищує надходження 2013 року.

У розрізі основних податків надходження склали:

- по податку на доходи фізичних осіб –  88,4 мільйони гривень;

- по платі за землю – 19,2 мільйона гривень;

- по єдиному податку – 7,7 мільйонів гривень

*    *    *

В Котовській ОДПІ надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету сягнули 88 млн. грн.

Цьогоріч грошові накопичення податку з доходів фізичних осіб у зведеному бюджеті становили 88,4 млн.грн., що на 4,4 млн. грн. більше, ніж за 2013 рік. Динаміка приросту надходжень податку на доходи фізичних осіб у звітному періоді 2014 року в порівнянні з надходженнями 2013 року становить майже 5,3 відсотки.

Стабільна тенденція збільшення надходжень спостерігається завдяки своєчасній і повній виплаті заробітної плати, її легалізації при проведенні операції «Урожай», а також результатам кампанії декларування доходів громадян. При цьому у своїй роботі працівники інспекції, завжди орієнтуються на потреби і інтереси платників податків, вдосконалюючи сучасні сервіси обслуговування.

Відтак, тільки у грудні 2014 року надходження податку з доходів фізичних осіб у зведеному бюджеті склали майже 11 млн. грн., що на 2,2 млн. грн. більше ніж у грудні 2013 року.

*    *    *

З 1 січня 2015 року до відкриття нових рахунків в органах Казначейства сплата податків здійснюється на рахунки, відкриті у 2014 році

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та внесенням змін до Бюджетного та Податкового кодексів України Державна фіскальна служба повідомляє, що з 1 січня 2015 року до відкриття в органах Казначейства нових рахунків з обліку надходжень до бюджетів сплата податків і зборів продовжує здійснюватися на казначейські рахунки, відкриті у 2014 бюджетному році.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків за надходженнями, які будуть відкриті в органах Казначейства відповідно до змін в податковому та бюджетному законодавстві, територіальними органами ДФС буде своєчасно доведена до платників у встановленому порядку, зокрема, розміщена на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки».

*    *    *

 В яких випадках здійснюється особистий огляд громадянина, який прямує через митний кордон України

Особистий огляд як виняткова форма митного контролю проводиться за письмовим рішенням керівника органу фіскальної служби або особи, яка виконує його обов’язки, якщо є достатні підстави вважати, що громадянин, який прямує через митний кордон України чи перебуває в зоні митного контролю або у транзитній зоні міжнародного аеропорту, приховує предмети контрабанди чи товари, які є безпосередніми предметами порушення митних правил або заборонені для ввезення в Україну, вивезення з України чи транзиту через територію України.

Перед початком огляду посадова особа органу фіскальної служби повинна пред’явити громадянину письмове рішення керівника органу ДФС чи особи, яка виконує його обов’язки, ознайомити громадянина з його правами та обов’язками під час проведення такого огляду і запропонувати добровільно видати приховані та/або не задекларовані товари.

Факт ознайомлення громадянина з рішенням про проведення особистого огляду засвідчується посадовою особою органу фіскальної служби відповідним написом на рішенні про проведення такого огляду.

У разі відмови громадянина від добровільної видачі прихованих та/або не задекларованих товарів на рішенні про проведення особистого огляду робиться відповідний запис, завірений підписом посадової особи органу фіскальної служби, яка пред’являла зазначене рішення громадянинові (ч. 3 ст. 340 Митного кодексу України, далі - МКУ).

*    *    *

Яка сума (вартість) благодійної допомоги не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платників податку

Не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога:

- у будь-якій сумі (вартості), що надається для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг) за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, чи для оплати (компенсації) вартості лікарських засобів, донорських компонентів, виробів медичного призначення, технічних та інших засобів реабілітації, платних послуг з лікування, забезпечення виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, послуг медичної реабілітації, санаторно-курортного оздоровлення.

- у сумі, що сукупно протягом звітного року не перевищує одну тисячу розмірів мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року (у 2014 році – 1 218 000 грн.), що надається на відновлення втраченого майна та на інші потреби за переліком, який визначається Кабінетом Міністрів України,.

Якщо загальна сума отриманої благодійної допомоги протягом звітного (податкового) року перевищує вищезазначені розміри, сума перевищення над таким розміром оподатковується за ставками, встановленими п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України (15/17%), і платник податку – отримувач благодійної допомоги зобов'язаний подати річну податкову декларацію із зазначенням сум благодійної допомоги.

*    *    *

 

Прес-служба Котовської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

  • 0
  • Автор
Подписаться на этот канал RSS

БИЗНЕС СПРАВОЧНИК КОТОВСК

Партнер сайта UNIAK.INFO